Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 28 18:59


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: FCF( Focus corrente)
StandartinėParašytas: 2011 Geg 11 15:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 17:44
Pranešimai: 704
Mano subjektyvia nuomone hidrauliniu stabdziu efektyvumas didesnis nei troseliniu, jei kalbame apie placias eksploatacijos salygas. Nors asmeniskai as tokiu vengciau- man kuo paprasciau tuo geriau. Be to svoris ir patikimumas- remontas sudetingumas- cia jau ryskus minusas.
2x10 tokiam dviraciui, man asmeniskai butu geras pavaru santykis, tiek plentui tiek bekelei. Pagrinde naudociau tik priekine didziaja zvaigzdute. Kitiems gal geriau ir kitokios.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Vhbd3KyEplU


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FCF( Focus corrente)
StandartinėParašytas: 2011 Geg 11 16:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
zygfrid rašė:
2x10 tokiam dviraciui, man asmeniskai butu geras pavaru santykis, tiek plentui tiek bekelei. Pagrinde naudociau tik priekine didziaja zvaigzdute. Kitiems gal geriau ir kitokios.


Pritariu. Pats dažniausiai važinėju su 2x6, o 3x8 išvis retai jungiu. Aš taip pat ~90% už 2x10.

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FCF( Focus corrente)
StandartinėParašytas: 2011 Geg 11 17:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Kov 21 14:21
Pranešimai: 49
Miestas: palanga-klaipeda
Kolkas asmeniskai pats del 2x10 sistemos problemu neradau. Galbut riedant uzmiestyje noretusi kazko daugiau, bet seip pakankama megejiskam vazinejimui


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FCF( Focus corrente)
StandartinėParašytas: 2011 Geg 11 19:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 03 22:12
Pranešimai: 249
Miestas: Klaipėda
teisingai, dėl "gearingo" patogumo valio keliu rankas :ploja: bet pamirštat viena.. eksplotacija..
iki ausu brangi!
as asmeniskai turiu du dviračius
1. 2X8 astuntukas mylimas kaip niekas kitas (35lt už grandine)
2. 2x9 man turint 9tuka širdis skauda moketi (70lt už grandine)
10tuko grandinė 120lt
žinoma turim nuolaidu korteles ir pan, bet esminis skirtumas kiekviena +1 pavara dauginasi x2 nuo pridėtos,
galinių žvaigždžių blokai kaip ir priekinės žvaigždės tas pats, šiek tiek mažiau x1,5.. pagalvokit

p.s dėl pačio "geringo" astižvelgiant i asmeninius "parametrus" galima beproblemu pasirinkti tarkim "8-tuko" pagal savo poreikius galinį žvaigždžių bloko- žvaigždžių dyžių pasirinkimą ir pavarų eiliškumą, dėl malonesnio pavarų skaičiaus suderinimo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FCF( Focus corrente)
StandartinėParašytas: 2011 Geg 11 21:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 21 15:06
Pranešimai: 271
Miestas: Gargždai
Ten kur aš perku, deore grandinė 30lt, 10tuko nenaudoju, bet kiek matau tarkim slx apie 60lt., jei reikia ultegros, 80lt ir jūsų. Kadangi užsiminiau apie kainas, būtų negražu nepasidalinti informacija kur perku, actionsports.de, siuntimas 9,99euro, perkant daugiau atsiperka. Lietuviškose parduotuvėse galima nebent skubiai kokią smulkmeną pirkti, ne daugiau, na arba turit draugų ir padaro už savikainą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FCF( Focus corrente)
StandartinėParašytas: 2011 Geg 11 21:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 21 15:06
Pranešimai: 271
Miestas: Gargždai
beje visiems rietavo turgus ne už kalnų, draugelis buvo sekmadienį, užsinorėjo 11-34 kasetės, tai rado pas vieną sram 970 modeliuką ir kaina buvo juokingi 65lt, atidavė už 60lt, kiek supratau turi ir daugiau rimtų detalių už patrauklias kainas. Tik reikia netingėt paieškot.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FCF( Focus corrente)
StandartinėParašytas: 2011 Geg 12 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2011 Bal 01 23:29
Pranešimai: 27
zygfrid rašė:
Daug kur raso, kad cia fitnesas, bet cia tikras hibridas, todel ir hidrauliniai stabdziai netgi pliusas.

Tikriausiai zygfrid kalbėjai apie diskinius stabdžius. ;)
Man asmeniškai diskiniai stabdžiai turi dar vieną privalumą - jie atrodo kur kas gražiau ir prabangiau nei v-brake'ai.
2*10 pavaros man nelabai patinka. Pasigendu priekinės mažosios žvaigždės. Vis tik 3 priekinės žvaigždės prideda šiek tiek universalumo. Miškeliuose, kai reikia vežiotis vaiką, beveik visada priekyje naudoju mažąją žvaigždę 28 dantų.
Šiaip šaunus dviratukas ir vizualiai tikrai gerai žiūrisi.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: FCF( Focus corrente)
StandartinėParašytas: 2011 Geg 12 15:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Kov 21 14:21
Pranešimai: 49
Miestas: palanga-klaipeda
Kiekvienam pagal poreikius tuos zvaigzdutes,kadangi dar mazu vaiku neturiu nesivezioju :) Siandien prasiminta iki Klaipedos ispudziai kuo puikiausi, jeigu ne mano silpna nugaros apacia, kuri dave apie save zinoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007