Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Bal 19 16:45


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011 Geg 13 17:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 2010 Gru 30 10:49
Pranešimai: 475
taip tiltų gatvė dar net idomiau,pasikartosiu atsipalaiduoji ir dardi sau vakar tik pompos vakare vos nepradardina taip :) kas nenori dardėt juk aplink gali minijos g berods apvažiuot,Akvile, bijot nereikia gatvės teisingai sakai,jei jau bijo kas yra tam dvirtakiai tačiau piktintis ir kažkaip auklėt tiek auto tiek dvirku varuotojus reikia.dažnai važiuojant darban ant kalno prie statoil banginio buna kad kamsciu metu leidziantis nuo kalno automob. bando lenkt tiek kamšti tiek mane KELKRAŠČIU dešine puse ner ten net asvalto žvyras ir duobes.jei jie ten pastringa privažiaves pabarškinu ir draugiškai bandau parodyt kad ju vieta 1 ir 2 juostose o ne kelkrašti kur jie kelia pavoju.dažniausia tai bun bėemvė ir ale džipaį tai ir mėlyne gali paakin gaut nuo tokiu aišku :) dviratininkam chamam ir žiopliam nepabijokim irgi paaiškint ir sudrausmint.vaikus jau padrausminu ir kolkas mano nuostabai išgirdau-ačiu dėde kad patarėt važiuot dešine puse nu man ir žandkaulis atvipo :) .taigi būkim pakantesni visiem,drasesni.nebijokim patart ir paauklėt. Su chamais kita kalba. Siulyčiau jei įmanoma fotografuot,filmuot,skelbt numerius automobiliu keliančių pavojų tiek dviratininkam tiek pėstiesiems tiek padoriem autovairuotojams,taipogi nepabijokim esant įrodymams kreiptis i policija .gaila kad man nepavyko tai šia savaite nes nebuvo liudininkų. Padėkokim autovairuotojam kurie praleidžia perėjose ar šiaip mandagiai elgiasi.vakar su Simu važiuodami kalbejom kad net tarp buduliu atsiranda kultūringu ir tarp inteligentu yra chamų,tai tiek pastebėjimų butu. P.S. Tikiuos tam kvailam šunėkui kuris per treniruotę bandė pavyt mus ir manau nenorejo paragaut mūsų kulšelių nekliuvo nuo auto :( ech ir sukėlė jiš ten makalynę negerai padarėm nuvaziavę, reikėjo gryžt isitikint kad niekam nieko nenutiko...

_________________
869033072 jei ka


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 10:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Mano žiedinės sankryžos pravažiavimo intensyvaus eismo metu taktika, kažkiek patobulėjo, galiu ir su kitais pasidalinti patirtimi.
Kaip jau ir ankščiau buvau sakęs, tai nėra ko žioplinėti šioje sudėtingesnėje situacijoje, greita reakcija ir važiavimo greitis čia tik sąjungininkas. Svarbiausias taktikos patobulinimas įvažiuojant į žiedinę sankryžą būtų vieno eismo veikėjo išjungimas už savęs, t. y. automobilio ta pačia juosta įvažiuojančio į žiedą, bet norinčio sukti į dešinę. Nereikia bijoti jo blokuoti išvažiuojant link juostos vidurio, nes kitu atveju anas vis tiek bandys jus pralenkti ir jūsų keliai turės kirstis. Ankščiau būdavo kartais atsiduriu tokioje situacijoje, tada bandau jį pralesti sustabdydamas, jis bando mane praleisti, taip ir supanašėjame į du ožius. Tad geriau mažiau kreiti dėmesį į tą kas už tavęs, bet būtina kreiti dėmesį į jau važiuojančius žiedu ir sukančius į dešinę.

Šis patarimas vis tiktai galioja tiems, kas tiki savo jėgomis, turi gerą pagreitėjimą ir bendrą važiavimo greitį, visi kiti planuokite savo maršrutus (ypač piko metu), kad nereikėtų kirsti žiedinės sankryžos, arba jau naudokitės jums suteiktomis pėsčiųjų teisėmis (kartais smagu ir dviratį pavedžioti) :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 10:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Vas 12 22:07
Pranešimai: 197
Miestas: Vilnius-Klaipeda
o klausymas, kaip į žiedą įvažiuojate? antra juosta? ar dešiniausia?

_________________
http://symbianity.com
Tavo telefono namai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 10:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bal 07 10:59
Pranešimai: 327
Miestas: Klaipėda
Šiandien kaip tik galvojau apie panašią taktiką kaip garo, bet prisidedu prie goros klausimo, nes nelabai eina suprast iš kurios važiavai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 10:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 05 21:05
Pranešimai: 226
Miestas: Gargždai/Klaipėda
Turiu ir aš šiek tiek patirties žieduose. Ypač Jakų žiede, kurio man reikia apvažiuoti 3/4, kad patekčiau į Klaipėdą. Tai va, parvažiuoju nuo Dovilų, sulaukęs tinkamo plyšio įvažiuoju į žiedą(pirmą juostą), tuomet, esant galimybei(o galimybių būna daugiausia vos tik pravažiavus dirbtinį kalniuką, prieš kurį automobiliai pristabdo ir atsiranda tinkamas tarpas dviratininkui) persirikiuoju į antrą ir ja važiuoju iki pat išsukimo į Vilniaus plentą. Arba, jei reikia į Tilžės gatvę, tuomet pravažiavęs išsukimą link Palangos, vėl rikiuojuosi į pirmą juostą ir išsuku.

Mieste žiedai man nėra labai prie širdies, bet pravažiuoju ir juos. Pvz. Sendvario žiedas(Šilutės-Mokyklos), juo dažniausiai važiuoju tiesiai, t.y. iš Tilžės gatvės(nuo geležinkelio) į Tilžės gatvę(ar ten jau Sausio 15 prasideda?). Sulauki progos persirikiuoti į antrą juostą, tuomet palauki kol galėsi saugiai įvažiuoti į žiedą ir leki antra juosta iki išsukimo. Nepamirškit, kad iš pirmos juostos į/iš žiedo įvažiuojama/išvažiuojama į pirmą, o iš antros į antrą. Būna, kad tenka kirsti ir Baltijos žiedą, bet viskas ten daug maž analogiška.

Kaip garas ir sakė, greitis žiede yra tavo draugas, taip pat ir aplinkos girdėjimas, matymas kiek įmanoma daugiau aplink save.

_________________
Specialized Sirrus.
Susisiekti galima : 8 6 3 1 7 3 4 3 3
Mano nuomonė neprivalo sutapti su Jūsų.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 10:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Jei mieste važiuojama tiesiai ir į dešinę, tai važiuoti reikia dešiniausia (jei ženklai leidžia dešiniausia važiuoti tiesiai), jai reikia nuvažiuoti į kairę ar apsisukti, tada reikia persirikiuoti į antrą juostą, ir saugiau tai padaryti prieš įvažiuojant į žiedą. O žiede jau minti kiek jėgos leidžia, nes ten prasideda kažkokios auto lenktynės, taip pat reikia saugotis idiotų iš trečios juostos išvažiuojančių iš žiedo.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 13:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Bal 07 10:59
Pranešimai: 327
Miestas: Klaipėda
Noriu užklausti tokio manevro "legalumo": būna važiuoju gatve, matau mirksi žalia, žinau, kad nespėsiu pralėkti, bet man reikia sukti dešinėn (dažniausiai tai būna važiuojant H.Manto ir sukant į S.Daukanto, nes ten nebėra kortelės su rodykle). Nenorint laukti kol vėl užsidegs žalia, nulipu nuo dviračio, persivarau jį per šaligatvį į kitą gatvę, ir nuvažiuoju toliau. Blogai darau?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: garbės kodeksas
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 13:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 03 22:12
Pranešimai: 249
Miestas: Klaipėda
Snaczjej Vret rašė:
Blogai darau?

ne. gerai darai.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 14:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Pakolkas, mano ziedo vaziavimo taktika tai buvo tokia (vaziuojant tiesiai pagr. gatve): Pasigauni autobusa, ir leki is paskos (dazniausiai jis tave pasigauna :D).

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Geg 31 14:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Mindex rašė:
Pakolkas, mano ziedo vaziavimo taktika tai buvo tokia (vaziuojant tiesiai pagr. gatve): Pasigauni autobusa, ir leki is paskos (dazniausiai jis tave pasigauna :D).

Tai blogas žiedo pravažiavimo taktikos ir šiaip važiavimo gatvėmis būdas. Tokie važinėjimai paskui tr. priemones geriausiu atveju baigiasi padangų prakirtimu ir ratų sulaužymu, o blogiausiu atveju nusuktu sprandu.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007