Paskutinis prisijungimas: Dabar yra 2024 Kov 29 02:20


Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 2011 Spa 22 03:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Kov 19 17:19
Pranešimai: 399
Miestas: Lietuva
zygfrid rašė:
nevertas buti suvazinetas
Taip. Tai paskutinė, kraštutinė, visiško nusigyvenimo ir nusileidimo pakopa.
Sekanti bus elgeta, liaudyje dar gailestingai ir pagarbiai vadinama bomž'as.
Zaria_klp rašė:
sklandaus susiliejimo su eismu nepavyksta pasiekti jau metus ... nespėju su srautu, praleidinėju, o tada prarandu vietą ant kelio
Aš retai mąstau apie tokias "aukštas materijas", apie gyvenimo prasmę.

Man tai panašu į klausimą: kaip pėsčiajam susilieti su pėsčiųjų eismu.
Tokie klausimai perdėm filosofiški, nesuvokiami.

Panašiai nemąsčiau apie gyvenimo prasmę kelkraštyje. Davė simas tokią nuorodą šiame skyriuje iš čia:
viewtopic.php?p=5590#p5590
Ji rodė į čia:
http://www.velouostas.lt/blog/?p=131

Aš matau ženklą ir minu kur jis rodo.
simas gi klausia apie KET reikalavimą minti ne ten, o kelkraščiu.
Dabar susimąsčiau ir nesupratau, kaip vien jo įmanoma laikytis. Pakol neperskaičiau Valdo paiškinimą apie Policijos paaiškinimą, kad ženklai keičia bet kokį rikuotės reikalavimą, tame tarpe ir šį.

Gaunasi, kad ir mąstydamas ir nemąstydamas aš gaunu tą pačią išvadą.
Tai kam tuomet mąstyti apie nežemiškus dalykus, kurie neturi reikšmės? Kam tas vargas?

Dar neįmanoma mąstyti apie visus jūsų prirašinėtus smulkius samprotavimus apie eismo siaubus.
Kitaip prieš kiekvieną sankryžą ir kiekvieną atriedančią geldą turėčiau skaityti jūsų ilgus aiškinimus apie įvairias sąlygų sąlygas. Per ta laiką gelda ir sankryža jau bus senai išvažiavusi, o jų vietą užims kita. Ir vėl teks skaityti naujai...

paprasčiausiai minu, žiūriu kur galiu numinti ir ten minu. Jei nebegaliu, minu kitur...

Kartais pažiūriu į ženklus, jei jie įdomūs, gražūs. Labai patinka man jų nugarėlės. Dažnai jas matau.

Gražiausios man šviesoforų švieselės. Dar jos taip smagiai mirga.
:galva i siena: :uzsisvajojes: :mrgreen:
Pastebėjau, kad, kai raudona švieselė užsidega, kažkodėl kelią lengviau kirsti. Geldos matyt grožisi raudona :galva i siena:. Tam sustoja. Dar į geltoną pavėpso :uzsisvajojes:. O žalia :mrgreen: joms nepatinka, tada pajuda.
Man irgi raudona patinka :galva i siena:. Bet mane ji užburia ne sustoti, o judėti. Dar patinka :uzsisvajojes: ir :mrgreen:. Jos irgi užburia...

Galėtų daugiau gyvenimo bei vaivorikštės spalvų pridėti į šviesoforus. Tarkim, 6 spalvas, vietoj 3.
Juk mokyklų balus padvigubino. Buvo 5, tapo 10.
Švietimas nepagerėjo, net pablogėjo. Užtat balų visi daugiau gavo.

Šitaip mažiau beprasmių minčių kamuos.

Įsilieju aš į eismą. Tik į kitokį - į žmonių eismą.
Tai žemiška ir paprasta.
Įsilieti į geldų eismą - kažkas keista, svetima.
garas rašė:
užpiltų bent smulkiu žvyruku
Iškratyk kišenes. Dar pamesk kuo daugiau dalių. Dar vertetų papurtyti valdininkus ir jų užsakovus. Patys savo norų jie gatvių neprižiūrės. Jiems algą moką ne už darbą.
Jei visi taip darys, tai tarpus ir užpildysite.

_________________
Linas Vainius rašė:
  • ereliai apsiktais kulnais
  • baikime drumsti ..sūriais pajūrietiškais bezdalais
  • prikibtų gatvėje ..žinočiau kaip elgtis. Internete "viskas galima, žodžio laisvė
LDB - sukčiai
andrius.saugokmedi.lt <- :mokinasi: Už ką balsuoti


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2011 Spa 23 00:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Geg 19 00:43
Pranešimai: 1678
Miestas: Klaipėda
Andriukas dviratukas rašė:
Iškratyk kišenes. Dar pamesk kuo daugiau dalių. Dar vertetų papurtyti valdininkus ir jų užsakovus. Patys savo norų jie gatvių neprižiūrės. Jiems algą moką ne už darbą.
Jei visi taip darys, tai tarpus ir užpildysite.

Ankščiau, kai važinėdavau labiau iki pajūrio, tas smėlis iš kai kurių vietų nebūdavo problema, bet tada ir aktualumas buvo kiek mažesnis dėl kitų priežasčių, dalis stengiuosi nelaikyti labai palaidas, kad nubyrėtų po brukio, bet pasitaiko. Tačiau tai vis viena neišgelbės šiuo konkrečiu atveju... Nors šitoje miesto gatvių atkarpoje ir buvo saliamoniškai leista važiuoti gatve ir dviratininkams oficialiai, labai mažai kas ta teise pasinaudoja, labiau vis tik dviratiniai mėgsta siaurus, bet lygesnius šaligatvius, tad kas nubyra, greitai išpustoma ir išplaunama. Valdininkų purtymas, kaip vanduo nuo kai kurių paukščių, kol nebus žymus skaičius dviratininkais nuskintų pėsčiųjų, tol pustys ir plaus...


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Bal 08 00:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010 Sau 29 15:43
Pranešimai: 838
Truputi dar prailginus butu ganetinai efektyvi priemone kovojant pries vairuotojus, kurie milimetrais nuo dviraciu pralekia :D
http://nordicgroup.us/s78/flags.html

_________________
Paveikslėlis
Mongoose Tyax Sport '09(?)
Homemade Recumbent'as


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2012 Bal 08 08:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011 Lie 04 14:15
Pranešimai: 126
Miestas: Klaipėda
nuvilgtu su visa velevele :D juk musu vairuotojai nenuovokus egoistai.

_________________
Kada nors bandei. Kada nors „susimovei“. Nesvarbu. Bandyk dar kartą. „Susimauk“ dar kartą. „SUSIMAUK GERIAU“.
- Samuel Beckett


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: 2021 Gru 30 18:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2018 Spa 04 11:04
Pranešimai: 85
Sveiki, dviratininkai, norėjau paklausti, ar kuris/-i iš jūsų esate apsidraudę nuo nelaimingų įvykių? Na, kaip draudžiamės civilinės atsakomybės vairuotojų draudimu, gal ir specialiu dviratininkų draudimu būtų verta apsidrausti? Ką manot?


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 55 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007